KONST / Litografier / Färglitografi 8952399
nr 895 2399
Färglitografi
signerad, fåglar, 4 / 50, motivet: 49x32
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 maj 2014
kl 19:20:56
150 kr
100 kr